Aktualności

Najnowsze informacje ze świata Agro-Perfect.

Warsztaty rolnicze AndaluzjaFascynująca Andaluzja była miejscem kolejnych warsztatów rolniczych z Wojciechem Cejrowskim. Ten wyjątkowy region jest dla nas kwintesencją słonecznej Hiszpanii. Walki byków, hodowla koni i czarnych świń, uprawy oliwek, winorośli i cytrusów oraz ogniste flamenco. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń nie tylko między samymi uczestnikami, ale także (co najważniejsze!) między miejscowymi gospodarzami. Co najbardziej utkwiło w naszej pamięci?


Wrażeń podczas naszych warsztatów rolniczych nie brakowało. Wspólnie wybraliśmy się w podróż do cortijo w pobliżu Rondy. Tam nie tylko przyglądaliśmy się hodowli byków torros bravos - przeznaczonych na corridę oraz koni andaluzyjskich, ale także po instruktażu torreadora wzięliśmy udział w capei. Najwięksi śmiałkowie spróbowali swoich sił w walce z jałówką. Emocji nie brakowało!


El Visto del Alcor to miejsce wyjątkowe – rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją ekologicznych przetworów pochodzących z oliwy z oliwek. Plantacja kilku tysięcy drzewek oliwnych, przydomowa fabryczka oraz przetwórstwo najwyższej jakości. Wizyta w tym miejscu stanowiła doskonałe pole do dyskusji nie tylko na temat oliwy z oliwek, ale także do rozmów na temat rolnictwa ekologicznego.


Poza tym? Przepiękne konie andaluzyjskie, gorące flamenco, dojrzewające mandarynki oraz konsultacje z doradcami Agro-Perfect i Wojciechem Cejrowskim (który mało kto wie, prowadzi gospodarstwo rolne!). Świetne podsumowanie kończącego się sezonu w gronie najlepszych specjalistów!


Zobaczcie fotorelację!


Posted by Admin - 2017-10-16 12:59:35