Aktualności

Najnowsze informacje ze świata Agro-Perfect.

Materiał siewny pszenicy


W wiadomościach prywatnych bardzo często pytacie się nas, jakie technologie stosujemy, aby osiągnąć efekty pokazywane w naszych fotogaleriach. Zawsze odpowiedź jest jedna – kluczem do wysokich plonów są technologie indywidualnie skomponowane na dany areał. Wyniki stabilnej współpracy Rolników i rzeczywistych doradców Agro-Perfect wprowadzają Was w zdumienie. Schyłek lata i rozpoczynający się sezon zasiewów stawia przed Wami szansę osiągnięcia znacznie większych plonów. Warto skontaktować się z naszymi doradcami. Na pewno będziecie rozmawiać zarówno o sposobie przygotowania gleby, jak i wyborze materiału siewnego.
W Agro-Perfect wybieramy tylko sprawdzone nasiona o najwyższej jakości – kwalifikowany materiał siewny. Wiemy, że od sposobu, w jaki został przygotowany materiał siewny, zależy kondycja plonów. Na ten sezon przygotowaliśmy dwie odmiany pszenicy ozimej Arkadia i Sailor. Zostały gruntownie przebadane w specjalistycznych laboratoriach i przygotowane tak, aby przynosiły najwyższe plony.

Zostały przygotowane do siewu w odpowiedni sposób. Wykorzystaliśmy zaprawę Kinto Duo 080 FS opartą na dwóch substancjach czynnych (prochloraz i tritikonazol) oraz nawóz Fertigrain Start. Już na starcie zapewniamy pszenicy optymalne, dostosowane do potrzeb młodych roślin, mikrodawki makro- i mikroelementów oraz zabezpieczamy ją przed najbardziej popularnymi chorobami (pleśń śniegowa, śnieć cuchnąca, plamistość siatkowa jęczmienia i pasiastość liści jęczmienia).

Posted by Admin - 2017-08-30 06:47:49